FAQ - NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA W NASZYM STUDIU TATUAŻU

Są tematy, które wielokrotnie przewijają się w naszych rozmowach. Postanowiliśmy więc zamieścić odpowiedzi na najczęściej zadawane nam pytania. Nie dlatego, że nie chce nam się już na nie odpowiadać. Przeciwnie. Chcielibyśmy abyście uzyskali możliwie wyczerpującą odpowiedź i mogli do niej wrócić w dowolnym dla siebie czasie. Z pewnością jest też grono ludzi, którzy obawiają się pierwszego kontaktu ze studiem tatuażu (w końcu to świątynia bólu! :) ) i być może nawet krępują się zapytać o niektóre rzeczy wprost. Również dla Was zamieszczamy tutaj małą encyklopedię współpracy z Moko.

Warto dodać, że w każdym studiu moglibyście uzyskać zupełnie inne odpowiedzi na poniższe pytania. I nie ma w tym nic złego! Korzystajcie z tej różnorodności. Warto sprawdzić i uzyskać odpowiedzi na wszystkie nurtujące Was pytania zanim zdecydujecie się, które miejsce najbardziej odpowiada Waszym oczekiwaniom, gdzie będziecie czuli się najlepiej.

A ta przydługa lektura niech cieszy wszystkich żądnych wiedzy i rozważających wykonanie tatuażu właśnie w Moko.

Pod zdjęciem znajdziecie listę najczęściej zadawanych nam pytań. Kliknijcie w link, aby znaleźć odpowiedź.

Miłej lektury,
Ania & Maciek

studio tatuażu, studio tatuażu warszawa, najlepsze studio tatuażu w warszawie, tatuaż warszawa

OTO NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA DOTYCZĄCE WYKONANIA TAUTAŻY W NASZYM STUDIU:

1. KIEDY MACIE PIERWSZY WOLNY TERMIN NA TATUAŻ?

Poza tym dowiecie się tutaj jak się umawiać, od czego zależy jak długo musisz poczekać na termin i czy znajdzie się szybki termin na tatuaż.

przeczytaj więcej...
studio tatuażu, studio tatuażu warszawa, najlepsze studio tatuażu w warszawie, tatuaż warszawa

2. ILE KOSZTUJE zrobienie TATUAŻu w warszawie?

Na jakiej podstawie wyceniany jest tatuaż? Od czego zależy jego cena? Sprawdź jak wyceniamy Twój wzór.

Przeczytaj więcej...
voucher, bon podarunkowy, voucher z dedykacją, voucher na tatuaż, prezent, tatuaż kolorowy, cover up, tatuaż, cover, tatuaż, tattoo, tatuaż warszawa, studio tatuażu, warszawa tatuaż, tatuaż realistyczny, studio tatuażu warszawa, rękaw, tattoo sleeve, tatuaz rekaw

3. ILE TRWA SESJA TATUAŻU?

Co to jest właściwie ta "sesja tatuażu" i ile ona trwa? A może są różne sesje? Krótkie, długie i w sam raz czyli INDYWIDUALNE. Ciekawi? W tym artykule opowiemy o wszystkich ich rodzajach.

Przeczytaj więcej...
voucher, bon podarunkowy, voucher z dedykacją, voucher na tatuaż, prezent, tatuaż kolorowy, cover up, tatuaż, cover, tatuaż, tattoo, tatuaż warszawa, studio tatuażu, warszawa tatuaż, tatuaż realistyczny, studio tatuażu warszawa, rękaw, tattoo sleeve, tatuaz rekaw

4. CZY TATUAŻ BOLI?

Masz niski próg bólu i marzy Ci się tatuaż? A może zastanawiasz się czy wybrane przez Ciebie miejsce na tatuaż jest bolesne? Nie musisz zgadywać, przeczytaj u nas!

Przeczytaj więcej...
Tatuaż kolorowy, studio tatuażu, tatuaż warszawa, voucher, bon podarunkowy, voucher z dedykacją, voucher na tatuaż, prezent, tatuaż kolorowy, cover up, tatuaż, cover, tatuaż, tattoo, tatuaż warszawa, studio tatuażu, warszawa tatuaż, tatuaż realistyczny, studio tatuażu warszawa, rękaw, tattoo sleeve, tatuaz rekaw

5. KIEDY ZOBACZĘ PROJEKT TATUAŻU?

Kiedy otrzymam projekt tatuażu? Ile będzie wersji projektu mojego tatuażu? I skąd mam wiedzieć, że ten projekt będzie mi się podobał? Wystarczy przeczytać, wszystko będzie jasne :)

Przeczytaj więcej...
projekt tatuażu, tatuaż, warszawa tatuaż, studio tatuażu voucher, bon podarunkowy, voucher z dedykacją, voucher na tatuaż, prezent, tatuaż kolorowy, cover up, tatuaż, cover, tatuaż, tattoo, tatuaż warszawa, studio tatuażu, warszawa tatuaż, tatuaż realistyczny, studio tatuażu warszawa, rękaw, tattoo sleeve, tatuaz rekaw

6. KIEDY MOŻNA WPAŚĆ DO STUDIA TATUAŻU?

Czy można tak po prostu zajrzeć? A może lepiej zadzwonić? Czy napisać maila w sprawie tatuażu? Chcesz skonsultować swój pomysł? Oto wskazówki jak najlepiej to zrobić!

Przeczytaj więcej...
studio tatuażu, studio tatuażu warszawa, najlepsze studio tatuażu w warszawie, tatuaż warszawa

7. CZY WYKONUJECIE TATUAŻE NIELETNIM?

Czy osoba, która nie ukończyła 18 roku życia może wykonać w naszym studiu tatuaż? Czy potrzebna jest zgoda rodzica do wykonania tatuażu? Wszystkie informacje na ten temat znajdziecie w tym artykule.

przeczytaj więcej…
Tatuaż realistyczny, portret tatuaż, tatuaż kolorowy

8. CZY PRZYKRYWACIE TATUAŻE?

W studiu tatuażu Mokotusz wykonujemy tzw. cover up tattoo czyli przykrywanie starego tatuażu nowym. W jaki sposó wykonuje się tatuaż typu cover up i czy każdy tatuaż da się przykryć? Odpowiedzi na te i inne pytania dotyczące przykrywania starych tatuaży znajdziecie właśnie tu.

przeczytaj więcej…

9. ZADATEK CZY ZALICZKA?

Te pojęcia mogą wydawać się niezwiazane bezpośrednio z samym wykonywaniem tatuaży. Jednak są kluczowe, gdy podejmujesz decyzję o zapisaniu się na taką usługę w jakimkolwiek studiu tatuażu w Warszzwie i nie tylko. Jak działają i które rozwiazanie stosujemy? Sprawdź!

przeczytaj więcej…

10. JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ DO SESJI TATUAŻU?

Nie musisz się zastanawiać czy przed tatuażem warto zrobić trening, czy trzeba przygotować skórę do tego zabiegu ani nawet czy można tego dnia wypić poranną kawę. Przyygotowaliśmy dla Was artykuł, z którego dowiecie się jak należycie przygotować się do sesji tatuażu a jakich czynności należy w dniu sesji unikać.

przeczytaj więcej…

11. JAK POWSTAJE TATUAŻ?

Od pomysłu do wykonania. Czyli jak powstaje tatuaż od a do z. Wszystkie informacje w jednym miejscu.

przeczytaj więcej…

12. kiedy najlepiej zrobić tatuaż?

Czy istnieje coś takiego jak "sezon na tatuaż"? Jaki wybrać miesiąc, a kiedy lepiej się wstrzymać od robienia nowej dziarki? Wszystkie za i przeciw znajdziecie tu. Zapraszamy na przewodnik po tatuatorskich sezonach.

przeczytaj więcej…
sezon na tatuaż, kiedy warto się tatuować tatuowanie latem czy zimą warszawa studio tatuażu

CIĄG DALSZY NASTĄPI

Jeśli na stronie nie odnajdujesz odpowiedzi na interesujące Cię pytanie - zapraszamy do kontaktu ze studiem. Skontaktuj się z nami również jeśli masz pomysł jakie pytanie powinno znaleźć się na powyższej liście. Wszystkie uwagi przyjmiemy do serca przygotowując kolejne wpisy. Stwórz z nami Encyklopedię Tatuażu MOKO.

Formularz kontaktowy

Zachęcamy do korzystania z formularza kontaktowego w dowolnym czasie. Prosimy jednak o cierpliwość, ponieważ na wszystkie wiadomości odpowiemy w godzinach pracy studia tj. od poniedziałku do piątku w godzinach 14:00-20:00.

(*) pola obowiązkowe
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.