FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Są tematy, które wielokrotnie przewijają się w naszych rozmowach. Postanowiliśmy więc zamieścić odpowiedzi na najczęściej zadawane nam pytania. Nie dlatego, że nie chce nam się już na nie odpowiadać. Przeciwnie. Chcielibyśmy abyście uzyskali możliwie wyczerpującą odpowiedź i mogli do niej wrócić w dowolnym dla siebie czasie. Z pewnością jest też grono ludzi, którzy obawiają się pierwszego kontaktu ze studiem tatuażu (w końcu to świątynia bólu! :) ) i być może nawet krępują się zapytać o niektóre rzeczy wprost. Również dla Was zamieszczamy tutaj małą encyklopedię współpracy z Moko.

Warto dodać, że w każdym studiu moglibyście uzyskać zupełnie inne odpowiedzi na poniższe pytania. I nie ma w tym nic złego! Korzystajcie z tej różnorodności. Warto sprawdzić i uzyskać odpowiedzi na wszystkie nurtujące Was pytania zanim zdecydujecie się, które miejsce najbardziej odpowiada Waszym oczekiwaniom, gdzie będziecie czuli się najlepiej.

A ta przydługa lektura niech cieszy wszystkich żądnych wiedzy i rozważających wykonanie tatuażu właśnie w Moko.

Pod zdjęciem znajdziecie listę najczęściej zadawanych nam pytań. Kliknijcie w link, aby znaleźć odpowiedź.

Miłej lektury,
Ania & Maciek

studio tatuażu, studio tatuażu warszawa, najlepsze studio tatuażu w warszawie, tatuaż warszawa


SPIS TREŚCI:

Formularz kontaktowy

Zachęcamy do korzystania z formularza kontaktowego w dowolnym czasie. Prosimy jednak o cierpliwość, ponieważ na wszystkie wiadomości odpowiemy w godzinach pracy studia tj. od poniedziałku do piątku w godzinach 14:00-20:00.

(*) pola obowiązkowe
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.