VOUCHERY PREZENTOWE

Jeśli szukasz pomysłu na wyjątkowy prezent lub chcesz sprawić przyjemność komuś, kto marzy o pierwszym lub kolejnym tatuażu... jesteśmy gotowi :) Przygotowaliśmy dla Was vouchery prezentowe, jednak nie chcieliśmy aby był to po prostu kolejny "gift card".
Chcielibyśmy aby wszystko co Wam dajemy było jak najlepiej dostosowane do Waszych potrzeb. Dlatego nasze VOUCHERY są szyte na miarę. Jeśli wiesz, że bliska Ci osoba chciałaby mieć tatuaż - to wystarczy! Nie potrzebujesz żadnych dodatkowych informacji żeby kupić prezent, który z pewnością sprawi tej osobie radość.

Co to znaczy "szyty na miarę"?

Wszytko pięknie, wszystko ładnie. Ale doświadczenie podpowiada nam, że często nie wiecie o jakim tatuażu marzy osoba, której chcecie sprawić voucher.

I co wtedy? Na jaką kwotę kupić voucher? Spieszymy z odpowiedzią!

voucher, bon podarunkowy, voucher z dedykacją, voucher na tatuaż, prezent, tatuaż kolorowy, cover up, tatuaż, cover, tatuaż, tattoo, tatuaż warszawa, studio tatuażu, warszawa tatuaż, tatuaż realistyczny, studio tatuażu warszawa, rękaw, tattoo sleeve, tatuaz rekaw

JAK KUPIĆ VOUCHER SZYTY NA MIARĘ?

Oto jak wygląda proces zakupu w 3 prostych krokach:

  1. Wybierz jeden szablonów, który najlepiej będzie pasował do obdarowanej osoby lub jeśli nie odnajdujesz ideału w naszych propozycjach - napisz do nas, przygotujemy voucher według Twoich sugestii.
  2. Podaj nam imię i nazwisko (vouchery są imienne) obdarowanej osoby i przygotowaną osobistą dedykację. Na voucherze możemy napisać co tylko zechcesz!
  3. Zadzwoń, wyślij sms lub wyślij powyższe informacje na studio@mokotusz.pl. Przyjmiemy zamówienie, wyślemy potwierdzenie i Twój voucher będzie gotowy do odbioru w następnym dniu roboczym :)

Jak wyglądają vouchery szyte na miarę?

Gotowy voucher otrzymasz od nas w prezentowej, eleganckiej czarnej kopercie z naszym logo. Koperta oprócz vouchera zawierać będzie również najważniejsze informacje o samym studiu, przygotowaniu do sesji, rezerwacji wizyty.
Jeśli nie możesz odebrać vouchera osobiście oferujemy także wysyłkę oraz sprzedaż voucherów online w uzgodnionym formacie.
Nie wymagamy zwrotu vouchera podczas sesji ani umawiania wizyty.
Jeśli go zgubisz - nie przejmuj się. Twoja wizyta nie przepadnie! Wszystkie vouchery są imienne i są przez nas ewidencjonowane, dlatego nie potrzebujemy jego zwrotu podczas wizyty w studiu :) 

ZASADY ZAKUPU VOUCHERÓW

ODBIÓR VOUCHERÓW oraz sposoby płatności

Przygotowany voucher można odebrać osobiście w naszym studiu tatuażu w Warszawie po wcześniejszym uzgodnieniu terminu i opłacić go podczas odbioru.
Oferujemy również wysyłkę do paczkomatów InPost oraz vouchery online (w formacie PDF lub jpg). Przy takiej formie zakupu za voucher można również dokonać płatności online.

Chcesz zamówić voucher, wycenić pomysł lub poradzić się? Napisz do nas.