Czy można do Was wpaść? - UMAWIANIE SPOTKAŃ


Uprzejmie prosimy o rezerwację wizyt. Nie dlatego, że jesteśmy niegościnni. Wręcz odwrotnie. Chcemy móc poświęcić Wam swój czas, skoro Wy poświęcacie go na wizytę u nas. A zazwyczaj, gdy jesteśmy w studiu, jesteśmy umówieni z konkretnym klientem na sesję. I to jest czas płatny właśnie tej osoby.
Dlatego wybaczcie nam, że wtedy nie możemy poświęcić go na spontaniczne spotkania z odwiedzającymi studio. Abyśmy więc mogli spokojnie porozmawiać, prosimy abyście umówili z nami termin Waszej wizyty. Napiszcie, zadzwońcie, jesteśmy do dyspozycji :)

Zapraszamy do lektury dalszej części artykułu pod zdjęciem.


studio tatuażu, studio tatuażu warszawa, najlepsze studio tatuażu w warszawie, tatuaż warszawa

Wiele tematów możemy omówić online. Zazwyczaj udaje nam się w ten sposób odpowiedzieć na wiele pytań związanych z organizacją pracy studia, online możecie zamówić voucher, jesteśmy w stanie odpowiedzieć na pytanie czy podejmiemy się wykonania Waszego tatuażu itd.
Jeśli potrzebujecie omówić osobiście tatuaż (mamy tu na myśli szczególnie covery czyli przykrycie poprzedniego tatuażu nowym - jak to zrobić, czy się da, czym się da), dopytać o techniczne aspekty wykonania, zasięgnąć porady dot. kompozycji itd. - wówczas zapraszamy na osobistą konsultację w studiu z Maćkiem. Takie spotkania umawiamy. Napiszcie do nas - uzyskacie komplet informacji w tym zakresie.

KONSULTACJE

Konsultacje to spotkania polegające na omówieniu tatuażu bezpośrednio z tatuażystą. Czasami personel studia (czyli u nas czyt. Ania) jest w stanie odpowiedzieć na ogólne pytania np. te dotyczące dostępnych terminów, zasad współpracy z nami itd. Jednak gdy potrzebne jest szczegółowe omówienie wzoru - wówczas należy go omówić z osobą, która miałaby go wykonać, czyli z Maćkiem.
Dotyczy to w szczególności:
* Coverów, czyli przykrywania starego tatuażu nowym.
Jeśli mamy przykryć nowym tatuażem inny, musimy najpierw zobaczyć co dokładnie mamy do przykrycia. Potrzebne są tutaj zazwyczaj osobiste oględziny, żeby można było ocenić jak intensywny jest stary tatuaż, czy na skórze nie ma blizn etc. Dopiero wówczas jesteśmy w stanie doradzić jak najlepiej wykonać nowy tatuaż, jakim wzorem uda się przykryć stary tatuaż, jak skomponować nową pracę żeby poza przykryciem sama w sobie stanowiła atrakcyjny wzór itd.
* Poprawiania starych tatuaży - tu również musimy osobiście obejrzeć tatuaż, który już macie i na żywo omówić jaki efekt jesteśmy w stanie osiągnąć.
* Kompozycji - czyli np. rękawów. Prac, które mają stanowić większą całość. Służymy poradą jak skomponować spójną całość z interesujących Was motywów i styli.

To tylko kilka przykładów sytuacji, kiedy osobista konsultacja z tatuażystą jest w naszym odczuciu niezbędna.
Mimo to rekomendujemy i zachęcamy, aby korzystać z takiej konsultacji w przypadku każdego tatuażu. Każdy jest tak samo ważny i każdy warto omówić wcześniej, żeby uniknąć nieporozumień na sesji i obaw przed nią.

Życie jednak uczy nas, że te konsultacje są szczególnie istotne na początku naszej współpracy. A stali bywalcy rozumieją się z tatuażystą niemal bez słów :D


CZY KONSULTACJE SĄ PŁATNE?

I tak i nie.

*Nie - jeśli wykonujecie u nas tatuaż, omówienie go jest koniecznością. Mimo, iż same spotkania rezerwujemy za opłatą, to ta kwota jest wliczona już w koszt Waszego tatuażu. Więc umawiając się na wykonanie tatuażu odejmiemy od niego opłatę za konsultację.

Ale:

* Tak - jako spotkanie "niezobowiązujące" z tatuażystą jest spotkaniem płatnym.
Jest to czas poświęcony tylko Wam, możecie wykorzystać nasze doświadczenie i wiedzę, żeby zapytać o wszystkie interesujące Was aspekty czy to wykonania czy projektu. Podpowiemy, doradzimy, damy z siebie wszystko co najlepsze.

JAK SIĘ UMAWIAĆ?

Zachęcamy do rezerwowania spotkań mailowo, telefonicznie lub za pośrednictwem naszych mediów społecznościowych.
Ania przekaże dostępne terminy i godziny spotkań, prześle lub omówi wszystkie formalności związane z rezerwacją wizyty.
Kochani Klienci, pamiętajcie jedynie, że na telefony czy maile odpowiadamy w godzinach pracy studia tj. od poniedziałku do piątku w godzinach 14:00 - 20:00.

SPONTANICZNE WIZYTY

Niestety nie jesteśmy studiem, które ma możliwość zaoferowania usługi na "teraz".
Nie wykonujemy piercingu, nie prowadzimy sprzedaży kosmetyków ani akcesoriów do tatuażu, a wykonania tatuażu podejmujemy się po wcześniejszym omówieniu wzoru.
Prowadzimy sprzedaż voucherów, jednak również one są przez nas przygotowywane na specjalne zamówienie klienta. (Szczegóły znajdziecie tutaj -> VOUCHERY )
Podczas zamawiania voucherów możecie od razu ustalić z Anią dogodny termin i formę odbioru :) 

Jeśli chcesz już teraz umówić termin spotkania z ekipą z Moko lub nie znalazłeś jeszcze odpowiedzi na interesujące Cię pytanie - skorzystaj z formularza:

Formularz kontaktowy

Skorzystaj z formularza aby umówić spotkanie lub uzyskać odpowiedź na interesujące Cię pytanie:

(*) pola obowiązkowe
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.