POMYSŁ NA TATUAŻ - TATUAŻE DLA
PRAWDZIWYCH MĘŻCZYZN ;)

Opis tej galerii rozpoczniemy od krótkiej anegdoty. Wierzcie lub nie, ale zapytanie o rękaw taki jak ma David Beckham pojawiło się nie raz i z pewnością nie tylko w naszym studiu. Tak, pojawiło się. Jeśli Was to dziwi, to dodamy dalszą część tej rozmowy.
"Taki jak ma David Beckham, czyli jaki?"... i cisza. Bo nasz rozmówca niestety nie wiedział jakie dokładnie tatuaże ma jego idol. Nie wiadomo nawet czy był jego idolem. Skąd więc ten pomysł?
To bardzo proste. Dobrze dopasowany tatuaż będzie czymś więcej niż najdroższa biżuteria. Będzie nie tylko ozdobą ciała. Tatuaż potrafi dodać pewności siebie, jest to narzędzie do kreowania własnego wizerunku, wyrażania poglądów czy zamanifestowania własnych wartości.
Taka w końcu jest geneza tatuaży. Gdy się pojawiłyy -symbolizowały przynależność do jakiejś grupy lub były oznaką statusu społecznego. Często miały też odstraszyć innych wojowników, wzbudzać respekt. Można w nich było zawrzeć niejedną historię.

Dziś chociaż czasy się zmieniły i techniki wykonania tatuażu również mamy doskonalsze, tatuaż wciąż może pełnić dużo większą rolę niż dekoracyjną.

I tu przypowieść o rękawie Davida Beckhama może być tego dobrym przykładem. Nie chodzi o sam wzór, a o to co ten tatuaż reprezentuje. Dlatego warto aby Wasze tatuaże również przedstawiały Wasze intencje i były skrojone na miarę, specjalnie dla Was. I właśnie na takie, "szyte" na miarę tatuaże zapraszamy Was do naszego studia w Warszawie :) 


tatuaż kolorowy, cover up, tatuaż, cover, tatuaż, tattoo, tatuaż warszawa, studio tatuażu, warszawa tatuaż, tatuaż realistyczny, studio tatuażu warszawa