TATUAŻE TRADYCYJNE

Nazwa tej galerii nie będzie bardzo precyzyjna, ponieważ postanowiliśmy zebrać w niej wszystkie tatuaże, które można by określić mianem tradycyjnych. Zauważycie zapewne, że nie wszystkie tatuaże zamieszczone w tej galerii będą w dokładnie tej samej stylistyce.  Wśród nich znajdziecie zarówno tatuaże dosłownie zwane "tradami", czyli tatuażami tradycyjnymi. Będą też "neotrady" czyli tatuaże neotradycyjne oraz tzw. Oldschool.
Kiedyś być może rozwiniemy każdą z tych podkategorii i opiszemy szerzej różnice pomiędzy tymi stylami tatuaży. Jednak dziś zebraliśmy dla Was przykłady tatuaży wykonanych w tej szeroko pojętej tradycyjnej konwencji, ale wszystkie niezmiennie zostały wykonane w naszym studiu tatuażu znajdującym się na warszawskim Mokotowie.

Z jednej strony galeria ta ma oczywiście posłużyć Wam, poszukującym pomysłu na wymarzony tatuaż jako źródło inspiracji. Z drugiej zaś strony jest to także dla nas możliwość zaprezentowania warsztatu oraz umiejętności technicznego wykonania tatuażu w różnych stylistykach.

I dlatego, że pytanie to wraca do nas jak bumerang informujemy raz jeszcze: wszystkie tatuaże zamieszczone na naszej stronie internetowej zostały wykonane w naszym studiu tatuażu w Warszawie. Nie są to zdjęcia z internetu.
A co równie ważne, jest u nas tylko jeden tatuażysta :) Od początku ten sam. I to do niego zapraszamy Was na wszystkie prace!

salon tatuażu w warszawie tatuaż tradycyjny oldschool