Tatuaż realistyczny

Bardzo lubiany i coraz bardziej popularny styl tatuażu. Charakteryzuje go no cóż.. dosłowność. Jednak sam opis kategorii to bardzo szerokie pojęcie. Decydując się na wzór w takim stylu proponujemy mimo jego dosłowności - omówić z wybranym przez Was tatuażystą możliwie precyzyjnie sam wzór. Jak to? Otóż tatuaże realistyczne to często podobizny. Jednak warto wybrać artystę (jak przy każdym tatuażu), którego styl pracy i twórczość najbardziej odpowiada Twojemu gustowi. W realizmie także. Parafrazując klasyka "było realistów wielu".. i każdy z nich może jednak mieć swój charakterystyczny styl pracy. Rodzaj natężenia kolorów, kontrastów. Istnieje również tzw. hiperrealizm / fotorealizm jak również mikrorealizm. Każdy taki tatuaż czy malutki czy fotorealistyczny będzie miał swoją specyfikę. Warto zawsze przed umówieniem się na wykonanie omówić nie tylko pomysł ale również w odniesieniu do tego co wybraliście - wygląd tatuażu po latach, obejrzeć zagojone prace itd.

Niektóre prace ciężko będzie zaszufladkować do tylko jednej kategorii. Można przecież realistycznie przedstawić postać z bajki czy azjatycką maskę. Można połączyć realizm ze stylem watercolor. Na szczęście wyobraźnia nie ma barier.

Dlatego w tej galerii znajdziecie tatuaże wykonane w studiu Mokotusz, które są w stylu realistycznym, o niego zahaczają, stanowią element lub kompozycję trójwymiarową itd.

Miłego oglądania!

voucher, bon podarunkowy, voucher z dedykacją, voucher na tatuaż, prezent, tatuaż kolorowy, cover up, tatuaż, cover, tatuaż, tattoo, tatuaż warszawa, studio tatuażu, warszawa tatuaż, tatuaż realistyczny, studio tatuażu warszawa, rękaw, tattoo sleeve, tatuaz rekaw