Tatuaże graficzne

Tatuaże graficzne naszym zdaniem są teraz najmodniejsze. Tak, są to tatuaże, o które najczęściej pytają nas potencjalni klienci. Zdradzimy Wam więcej - coraz częściej pytania dotyczą tego nie tylko czy wykonujemy tatuaże graficzne jako takie. Ale czy wykonujemy tatuaże CIENKĄ LINIĄ. W pytaniu tym kryje się zazwyczaj obawa, żeby tatuaż nie był "zbyt duży, zbyt ciężki, zbyt widoczny". I z jednej strony jest to obawa zrozumiała. Z drugiej zaś strony każdorazowo musimy omówić wielkość wzoru oraz grubość linii. Dlaczego? Dlatego, żeby wykonać tatuaż w jak najlepszej jakości, która nie zmieni się wraz z upływającym czasem. Wyobraźcie sobie, że macie tatuaż wykonany taką ultra cieniutką kreseczką. A teraz wyobraźcie sobie, że upływa powiedzmy 15 lat.. i ta kreseczka dalej tam jest. Ale nasze ciało się zmienia, skóra również. I każda nierówność i zmiana struktury czy gęstości naszej skóry wpływa na wygląd tej kreseczki. W jednym miejscu może ona blaknąć, w drugim nieco się wizualnie przesunąć (tak tak, przecież tyjemy, chudniemy, nasza skóra się zmienia!) i na takiej minimalistycznej pracy te zmiany będą bardzo widoczne. Każda, delikatna zmiana będzie widoczna i będzie rzucała się w oczy. Warto więc ustalić ją i porozmawiać o grubości linii z tatuażystą. Powinien on doradzić jaka grubość linii będzie optymalna, aby po latach te wizualne zmiany nie były widoczne na waszym tatuażu. Oczywiście jeśli ma on odpowiednie doświadczenie ;) 
No, ale wracając do naszej galerii pomysłów. Tatuaże graficzne, które tu umieściliśmy to zazwyczaj napisy, postacie wykonane konturem, najczęściej bez koloru lub z jego niewielkim dodatkiem. To linie, formy geometryczne, wzory abstrakcyjne lub wszelkie grafiki przedstawione często 2D.
Poniżej przykłady tatuaży graficznych wykonanych w naszym studiu tatuażu w Warszawie. Pamiętajcie, żadne z tych zdjęć nie jest internetową inspiracją. Wszystkie przedstawione tu tatuaże pochodzą z Mokotuszu!

tatuaż mały książę, studio tatuażu warszawa, tatuaż kobiecy