Tatuaż patriotyczny

Dziś pomysł rozwiniemy również słownie, a nie tylko obrazem! Temat ważny, należna jest mu więc także odpowienia opowieść.

Jedni na myśl o tatuażu patriotycznym się uśmiechają inni kręcą głową. Ot taka kategoria. Ma chyba tylu zwolenników co przeciwników. Zachodzimy w głowę dlaczego? Oczywiście dlaczego przeciwników.
Wszak to, znaczy jedynie, że dla kogoś ważne jest jego pochodzenie, korzenie, historia czy przodkowie - czy jest w tym coś złego? Może to być duma ze swojego pochodzenia, kraju, miasta - tatuaż patriotyczny to także bardziej "lokalne" wersje.
Gdy na początku maja na domach widzimy wiele biało-czerwonych flag, nie budzi to w nas przecież żadnych kontrowersji.
Z drugiej zaś strony zastanawiamy się czy może ta kategoria tatuaży kojarzy się być może z tymi samymi symbolami narodowymi, powielanymi w tak wielu wzorach.
Czy to to? I macie już dość oglądania słynnej kotwicy Polski Walczącej czy wizerunku Małego Powstańca? Z jednej strony to prawda, jest tych wzorów dużo. Ale z drugiej wszyscy w maju wywieszamy przecież ten sam symbol! 

Ale gdyby okazało się, że to ten aspekt powstrzymuje Cię od wykonania wymarzonego tatuażu z motywem patriotycznym: zapraszamy do studia na konsultację. Wspólnie z pewnością uda nam się stworzyć nieszablonowy pomysł na tatuaż, który odzwierciedli to, o co dokładnie Ci chodzi!

Przecież tatuaż patriotyczny może przedstawiać nie tylko te najbardziej znane sybole (ale może! :) ) Jednak pamiętajcie, że ogranicza nas tylko wyobraźnia. Wybierajmy razem: może najważniejsze wydarzenie, które szczególnie Cię porusza, masz z nim jakieś osobiste wspomnienia, może wybrane hasło, dzień, postać? Wierzcie nam, możliwości się nie kończą.
A w naszej galerii znajdziecie tylko kilka prac, które odzwierciedlają wybory naszych klientów.tatuaz warszawa, tatuaż,  studio tatuażu warszawa, tatuaż patriotyczny