Tatuaż orientalny

W tej galerii znajdziecie tatuaże z napisami, ale również takie, napisy, które są dodatkiem lub elementem większego tatuażu.
Umieściliśmy je w jednej galerii z ornamentami czyli mandalami, filigri, rozetami etc. Wszystkimi graficznymi dodatkami do tatuaży lub całych tatuaży złożonych z takich motywów.

Tatuaże podróżnicze, tatuaże dla wielbicieli motoryzacji, przedstawiające hobby lub zawód. W tej galerii znajdziecie to wszystko i jeszcze więcej.
Może ta wskazówka umili Wam oglądanie galerii naszych prac i pomoże spojrzeć inaczej na przedstawiane tatuaże. Każdy z nich to historia. Nawet jeśli nie wiecie o tym na pierwszy rzut oka. Nie bez powodu znalazły się w tej galerii pomysłów na tatuaż.

Mamy tu lekarzy, weterynarzy, fotografów, podróżników, żeglarzy, ogrodników, psiarzy, kociarzy, melomanów i wieeelu innych ciekawych ludzi. Za tymi zdjęciami kryją się naprawdę wyjątkowe historie. hi cantee


Szczególna uwaga do tatuaży z napisami. Pamiętajcie drodzy czytelnicy, że tatuaż to rzecz bardzo osobista. Wykonując tatuaże w naszym studiu nigdy nie oceniamy pomysłu klienta. To jest każdego prywatna sprawa. Prezentując tatuaże w galerii - pokazujemy jedynie swój warsztat, a prace zamieszczamy "ku inspiracji". Galeria nie wyczerpuje tematu, jest jedynie przykładem prac. Nie każdy klient wyraża zgodę na publikację zdjęcia swojego tatuażu. - TEN FRAGMENT SZCZEGÓLNIE DO CAŁEJ GALERII POMYSŁÓW NA TATUAŻ.

tatuaz warszawa, tatuaż,  studio tatuażu warszawa, tatuaż plecy