Portrety / postacie

Prawdopodobnie "podobizny" to byłaby dużo bardziej trafna nazwa galerii. Założymy się jednak, że nie to szepczecie do wujka G w poszukiwaniu tatuaży z ulubionymi postaciami.
A więc niech będzie "portrety".

Tak, takie tatuaże również wykonujemy.
W tym wypadku jednak zalecamy osobistą konsultację w studiu bezpośrednio z Maćkiem, który opowie Wam jak wybrać najlepsze zdjęcie do takiej pracy.
Jeśli mamy do wykonania powiedzmy - jak na zdjęciu obok - postać z filmu, możemy niemalże dowolnie przebierać w minach, kadrach, ujęciach. I swobodnie wybrać takie, które nie tylko jest ciekawe samo w sobie, ale również będzie dobrym materiałem na tatuaż. A to nie to samo, naprawdę :) 

Jednak poszukując tzw. portretu często przychodzicie do studia tatuażu chcąc uwiecznić na własnym ciele podobizny bliskich Wam osób.
Jeśli macie gdzieś pod ręką osobę, którą to chcecie uwiecznić na swoim ciele to zapraszamy najpierw do nas do studia, z przyjemnością opowiemy Wam jak zrobić taki portret w ciekawy sposób. Może ustalimy lub nawet razem wykonamy małą sesję, żeby wybrać wspólnie najlepsze ujęcie!
Bo taki tatuaż portret to podwójne wyzwanie. Czemu? Już tłumaczymy. Musi bowiem spełniać dwie funkcje. Nie tylko powinien odzwierciedlać podobieństwo do osoby, którą przedstawia. To jedno. Ale poza tym czy nie byłoby dobrze, gdy by w sam sobie był to tatuaż ładny? Estetyczny znaczy się, atrakcyjny jako taki? Hm? Otóż to!

Dlatego najtrudniejszym wyzwaniem jest sytuacja, gdy wykonujemy podobizny osób, których nie ma już z nami i nie możemy wykonać nowego zdjęcia, a często te zdjęcia, które posiadamy nie są zbyt dobrej jakości czy atrakcyjne w tatuażu.
Takie prace też się zdarzają i często są to bardzo emocjonalne tatuaże, wybaczcie więc, że ze względu na prywatny charakter - nie wszystkie znajdziecie w tej galerii.

Mimo to będzie na co popatrzeć. Nie tylko postacie filmowe, muzycy, ale również podobizny bliskich i zupełnie obcych czy nawet fikcyjnych osób. Różne formy, różne style, różne kadry.
Na jak wiele różnych sposobów można przedstawić w tatuażu podobiznę jakiejś osoby? Miłego oglądania!

voucher, bon podarunkowy, voucher z dedykacją, voucher na tatuaż, prezent, tatuaż kolorowy, cover up, tatuaż, cover, tatuaż, tattoo, tatuaż warszawa, studio tatuażu, warszawa tatuaż, tatuaż realistyczny, studio tatuażu warszawa, rękaw, tattoo sleeve, tatuaz rekaw