Pióra & Skrzydła

Ogromnie lubiany przez klientów temat w tatuażu. Jest też często wybierany. Symbolizuje wolność, lekkość, odrodzenie, przypływ sił. W tatuażu nawet pióra czy skrzydła można przedstawić  w wersji damskiej i męskiej. Można je pokazać w czerni ale można wykonać zupełnie kolorowe.
Mogą być same tematem tatuażu, mogą być dodatkiem, elementem większej kompozycji.
Pamiętajcie, że w tworzeniu projektu tatuażu jedyne co nas ogranicza to nasza własna wyobraźnia. Oczywiście czasem mamy też ramy finansowe (ah! Niestety!). Bywa, że ogranicza nas dostępna przestrzeń (niektórzy stali bywalcy studia Mokotusz z coraz większym trudem znajdują na swoim ciele miejsce, gdzie jeszcze można by coś "wetknąć". Wierzcie nam na słowo!
Więc jeśli nie ograniczą nas pieniądze ani miejsce, w naszym studiu wyobraźni Wam nigdy nie zabraknie. O kolejnych sposobach na przedstawienie wybranego wzoru potraficie z nami przepisać kilkadziesiąt maili lub przy dobrej kawie przegadać nie jedną godzinę. I słusznie! Tak istotne kwestie muszą mieć należytą oprawę, by efekt był taki jak oczekiwany. Nic poniżej WOW nie wchodzi w grę.

A więc pióra!

Pióra to w końcu także ptaki, więc i je znajdziecie w tej galerii. A skrzydła to też anioły. Czyli będzie co oglądać i czym się inspirować! Miłego oglądania: tatuaże z motywem piór i skrzydeł czas start.

ps. pamiętacie oczywiście, że wszystkie te tatuaże powstały u nas w studiu na Mokotowie?
I pamiętacie, że jeśli chcielibyście z nami taki tatuaż dla siebie stworzyć to możemy się umówić na konsultację i to obgadać przy kubku pysznej kawy?


tatuaz warszawa, tatuaż,  studio tatuażu warszawa, tatuaż skrzydła