Napisy i ornamenty

W tej galerii znajdziecie tatuaże z napisami, ale również takie, napisy, które są dodatkiem lub elementem większego tatuażu.
Umieściliśmy je w jednej galerii z ornamentami czyli mandalami, filigri, rozetami etc. Wszystkimi graficznymi dodatkami do tatuaży lub całych tatuaży złożonych z takich motywów.
Liczymy na to, że nasza galeria inspiracji pomoże Wam spojrzeć na pomysł na tatuaż z napisem czy mandalą w nowy sposób.
Napis może być subtelny, delikatny, kobiecy. Może być wyrazisty i dosadny. Może też być zwieńczeniem tatuażu graficznego.

UWAGA! Ważne: Wszystkie zamieszczone na tej stronie tatuaże zostały wykonane w studiu tatuażu Mokotusz w Warszawie. Nie są to zdjęcia "z internetu", a portfolio studia.

Szczególna uwaga do tatuaży z napisami. Pamiętajcie drodzy czytelnicy, że tatuaż to rzecz bardzo osobista. Wykonując tatuaże w naszym studiu nigdy nie oceniamy pomysłu klienta. To jest każdego prywatna sprawa. Prezentując tatuaże w galerii - pokazujemy jedynie swój warsztat, a prace zamieszczamy "ku inspiracji". Galeria nie wyczerpuje tematu, jest jedynie przykładem prac. Nie każdy klient wyraża zgodę na publikację zdjęcia swojego tatuażu. - TEN FRAGMENT SZCZEGÓLNIE DO CAŁEJ GALERII POMYSŁÓW NA TATUAŻ.

tatuaz warszawa, tatuaż,  studio tatuażu warszawa, tatuaż napis, mokotusz