Napisy i ornamenty

W tej galerii znajdziecie tatuaże z napisami, ale również takie napisy, które są dodatkiem lub elementem większego tatuażu.
Umieściliśmy je w jednej galerii z ornamentami czyli mandalami, filigree, rozetami etc. Wszystkimi graficznymi dodatkami do tatuaży lub całych tatuaży złożonych z takich motywów.
Liczymy na to, że nasza galeria inspiracji pomoże Wam spojrzeć na pomysł na tatuaż z napisem czy mandalą w nowy sposób.
Napis może być subtelny, delikatny, kobiecy. Może być wyrazisty i dosadny. Może też być zwieńczeniem tatuażu graficznego.

UWAGA! Ważne: Wszystkie zamieszczone na tej stronie tatuaże zostały wykonane w studiu tatuażu Mokotusz w Warszawie. Nie są to zdjęcia "z internetu", a portfolio studia.

Szczególna uwaga do tatuaży z napisami. Pamiętajcie drodzy czytelnicy, że tatuaż to rzecz bardzo osobista. Wykonując tatuaże w naszym studiu nigdy nie oceniamy pomysłu klienta. To jest każdego prywatna sprawa. Prezentując tatuaże w galerii - pokazujemy jedynie swój warsztat, a prace zamieszczamy "ku inspiracji". Galeria nie wyczerpuje tematu, jest jedynie przykładem prac. Nie każdy klient wyraża zgodę na publikację zdjęcia swojego tatuażu, zwłaszcza, gdy ten jest dla niego bardzo emocjonalnie ważny.

tatuaz warszawa, tatuaż,  studio tatuażu warszawa, tatuaż napis, mokotusz