Czaszki, demony, straszydła

Prawdopodobnie nazwa tej galerii "spłaszcza" jej tematykę do tych kilku zagadnień. Jednak bardziej cierpliwi i wnikliwi poszukiwacze znajdą tu szeroko pojęte demony w odmianach charakterystycznych dla wielu rodzajów czy gatunków tatuaży.

I często bywa tak, że temat "czaszki" tak powszechny w tatuażu wybierany jest tylko i wyłącznie ze względów estetycznych jako element dekoracyjny, część kompozycji, która ma być poważniejsza czy nawet groźna!

Zwróćcie jednak uwagę, że na taki wzór mogą zdecydować się ludzie, którzy chcą swoim tatuażem wyrazić zupełnie różne przesłania.
Po pierwsze: możemy tutaj użyć czaszek jako symbolu ulotności ludzkiego życia, historii, przemijania. Może to też być element chrześcijańskiej religii, żałoby, zadumy.
Idąc dalej tym śladem często poszukujecie symboli walki ze złem odnoszących się do Waszych wartości, ideałów. Lub szukacie motywów, które przedstawią trud zmagań, drogi do zwycięstwa. I tu zawsze korzystacie z tej kategorii wzorów.

Idąc dalej, znajdziemy całą listę demonów i duchów czy masek - które pełnią różne funkcje w kulturach Dalekiego Wschodu.

A na drugiej stronie globu: SANTA MUERTE - czyli meksykański kult śmierci.

Temat szeroki jak rzeka. Można się o nim rozpisać i rozgadać. Ale tu o wiele ważniejsze jest to, aby się o nim naoglądać :) 
Dlatego zostawiamy Wam drodzy poszukiwacze naszą galerię tatuaży poświęconych wszystkim pozornie mrocznym tematom.

Galeria dla osób w każdym wieku.
Choć sam tatuaż wiadomo ;) 18+. Ale nie ma się co bać. Ani tej galerii, ani tatuaży, ani Maćka z Mokotowa :D

Dobrego oglądania!

voucher, bon podarunkowy, voucher z dedykacją, voucher na tatuaż, prezent, tatuaż kolorowy, cover up, tatuaż, cover, tatuaż, tattoo, tatuaż warszawa, studio tatuażu, warszawa tatuaż, tatuaż realistyczny, studio tatuażu warszawa, rękaw, tattoo sleeve, tatuaz rekaw