ŻÓŁTE TATUAŻE

jak mieć lato na zawsze przy sobie? tatuażem w kolorze żółtym!

W tym miejscu musimy zaznaczyć, że choć powtarzamy to w przypadku prawie każdego koloru, to tatuaży wykonanych wyłącznie przy użyciu tuszu żółtego u nas nie znajdziecie.
Nie wiemy czy znajdziecie je gdziekolwiek indziej, ale podzielimy się za to wszystkim co w tym temacie wiemy.

Wiemy, że tatuaże Z UŻYCIEM koloru żółtego wykonać można.
I można wykonać je estetycznie, choć do tego potrzeba sporego doświadczenia. Tak aby były efektowne i trwałe. Tusz żółty jest tu wyjątkowo wymagający. Co nie znaczy, że takich tatuaży w naszym portfolio brakuje. Co to, to nie. Tatuaże z użyciem żółtego tuszu wykonujemy. Spójrzcie tylko na te stopki z logo w "nietoperka". Czyż to nie najlepszy dowód? Sposobów w jaki można użyć żółtego tuszu jest również sporo, więc jeśli korci Cię taki tatuaż – zapraszamy, umów się z nami na spotkanie. Chętnie Ci o tym opowiemy, analizując przy tym Twój wymarzony wzór.


PSYCHOLOGIA KOLORU ŻÓŁTEGO 

Symbolizuje życie, energię. W końcu to kolor słońca, będzie więc również oznaczał radość i ciepło. Przywodzi na myśl pozytywne skojarzenia, szczególnie te związane z latem i relaksem. Często używa się tej barwy w odniesieniu do gorąca, dobrej pogody, owoców, piasku, słońca. Każdemu z nas będzie więc kojarzył się pozytywnie.

Przyjęło się, że żółty to także kolor, który podkreśla pewność siebie i poczucie własnej wartości. Jednak ma też drugą odsłonę, tę mniej pozytywną. Która nadal wynika z pewnej analogii. Zbyt dużo energii i pewności siebie może na drugim biegunie prowadzić do skojarzeń z zaburzeniami psychiki, manią, zazdrością.

voucher, bon podarunkowy, voucher z dedykacją, voucher na tatuaż, prezent, tatuaż kolorowy, cover up, tatuaż, cover, tatuaż, tattoo, tatuaż warszawa, studio tatuażu, warszawa tatuaż, tatuaż realistyczny, studio tatuażu warszawa, rękaw, tattoo sleeve, tatuaz rekaw