TATUAŻE POMARAŃCZOWE

KOLOR CIEPŁY, ENERGETYCZNY I OMPTYMISTYCZNY  - tatuaże w POMARAŃCZU

Pomarańczowy to chyba nie jest ani kolor, o który najczęściej pytacie ani też kolor, który ludzie często wymieniają jako swój ulubiony. Mimo to w tatuażach pojawia się i to dość często. Mam nadzieję, że przeglądając nasz przewodnik po tatuażach zauważyliście już, że często mówimy o jakimś kolorze w tatuażu a nie tylko o tatuażach w tym kolorze.

Czyli pomarańcz w tatuażu to nie to samo co tatuaż pomarańczowy.

TATUAŻ POMARAŃCZOWY

Tatuaż pomarańczowy to będzie dla nas tatuaż, który jest wykonany zupełnie lub w większości tuszem pomarańczowym.

POMARAŃCZ W TATUAŻU

Natomiast pomarańczowy kolor w tatuażu może wystąpić także jako tło, jako przejście kolorystyczne, jako element, dodatek, uzupełnienie. I omawiając tatuaże kolorowe i poszczególne barwy użyte w tatuażach, tak można o nich myśleć.

Często spotykamy się z tym, że klienci boją się jakichś kolorów. Wyobrażając sobie np. właśnie tatuaż pomarańczowy czyli wykonany w całości lub większości pomarańczowym kolorem. I zazwyczaj takiego tatuażu nie chcą. Jeśli jednak zobaczą udaną kompozycję, której jedynie elementem jest kolor pomarańczowy okazuje się, że nie mają przeciwko takiemu zestawieniu kolorystycznemu nic przeciwko.
Z tego właśnie powodu przygotowaliśmy dla Was cały przewodnik kolorystyczny i różne odsłony naszych pomysłów na tatuaże. Abyście mogli spojrzeć na nie szerzej, abyście mogli podjąć świadomą decyzję, aby Wam pomóc w jej podjęciu. Jeśli więc ta galeria może się temu przysłużyć, to już teraz zapraszamy do jej obejrzenia.
A jeśli zrodzi ona pytania – to zapraszamy do bezpośredniego kontaktu i umówienia się z nami na konsultację.  


tatuaz warszawa, tatuaż,  studio tatuażu warszawa, tatuaż dla par