NIEBIESKIE TATUAŻE

ulubiony kolor wielu ludzi - czy jest równie popularny w tatuażach? 

Na koniec naszej serii prawdziwa perełka. Niebieski jest bowiem nie tylko bardzo wdzięcznym kolorem do użycia w tatuażu, ale przede wszystkim takim, który jest chyba najbardziej lubianym i popularnym. Często zdarza się, że jeśli ktoś boi się tatuaży kolorowych, rozważa jakiś kolorowy akcent w swoim tatuażu. Weźmy na to – rozmawiamy o tatuażu, którego motyw to będzie zwierzę. Tygrys np. I co.. w kolorze? Jest lekka obawa.. ale gdyby ten tygrys mógł mieć chociaż niebieskie spojrzenie! I od tego błękitnego spojrzenia często rozpoczyna się kolorowa podróż, a niebieski kolor jest częstym towarzyszem tej podróży.

Dla tych, którzy pominęli lub jeszcze nie obejrzeli pozostałych galerii powtórzymy informację, że nasza seria „pomysłów na tatuaż” zawiera tatuaże wykonane z użyciem (w tym wypadku) niebieskiego tuszu. Rzadko są to tatuaże wykonane wyłącznie przy użyciu tego jednego koloru. Zazwyczaj decydując się na tatuaż kolorowy, klient wybiera kilka kolorów lub temat sam narzuca użycie większej ilości barw. Chcielibyśmy, abyście dokonując wyboru czy taki kolor tuszu będzie odpowiedni dla Was, mogli zobaczyć jak najczęściej się go stosuje, z czym można go połączyć i czy ogólny odbiór tatuaży w tych barwach Wam odpowiada. Mamy nadzieję, że to pomoże podjąć decyzję o wykonaniu Waszego wymarzonego tatuażu w wymarzonym kolorze. Bo studio tatuażu już wybraliście, prawda?  


PSYCHOLOGIA KOLORU NIEBIESKIEGO 

Kolor niebieski koi, uspokaja. Czasem kojarzony jest z oziębłością, ale także ma stronę romantyczną, symbolizując niebo. Symbolika nieba powiązana z kolorem niebieskim oznacza zarówno wolność, ale także bezkres, stabilizację.
Często jest także symbolem siły i wiedzy, dojrzałości, odpowiedzialności. 

voucher, bon podarunkowy, voucher z dedykacją, voucher na tatuaż, prezent, tatuaż kolorowy, cover up, tatuaż, cover, tatuaż, tattoo, tatuaż warszawa, studio tatuażu, warszawa tatuaż, tatuaż realistyczny, studio tatuażu warszawa, rękaw, tattoo sleeve, tatuaz rekaw