TATUAŻE CZERWONE

kolor, który przyciąga uwagę - tatuaże w czerwieni

Ten kolor najsilniej stymuluje naszą psychikę. I dodatkowo jego oddziaływanie może być skrajne tak jak znaczenia, które przypisuje się czerwieni. Z jednej strony mamy agresję, ogień, krew. Z drugiej zaś miłość, namiętność, ekscytacja. Prostym wnioskiem będzie więc fakt, że kolor czerwony pobudza  i przyciąga uwagę. W tatuażu spełni więc również konkretną rolę.
Przyciągnie uwagę, będzie idealną barwą do zaakcentowania wybranych elementów.
Czerwień może być niezwykle kobieca i uwodzicielska, często jest więc używana przy wykonywaniu tatuaży mających na celu podkreślenie tych cech. Jest także zarezerwowana dla konkretnych tematów w tatuażu. Czerwieni używamy oczywiście wykonując tatuaże o miłości np. serca. Często też pojawia się przy wyborze klasycznych róż. Jak możecie zauważyć w naszej galerii, jest ona najczęściej wybierana w zestawieniu z czernią. Jeśli ktoś decyduje się na jeden akcent kolorystyczny swojego tatuażu – bardzo często tym wyborem będzie właśnie czerwień. Jednak w galerii znajdziecie także mniej oczywiste tematy tatuaży, w których znalazł się czerwony tusz. Zachęcamy abyście zwrócili uwagę nie tylko na temat / motyw tatuażu, ale również na zestawienia czerwieni z innymi kolorami oraz na ogólny wyraz tatuażu z użyciem czerwieni.

Jeśli rozważasz czy czerwony tatuaż jest dla Ciebie – spróbuj w ten sposób przeanalizować poniższą galerię zdjęć tatuaży. Liczymy, że to sprawi, że wybór będzie dużo łatwiejszy i wkrótce spotkamy się u nas w studiu :)


voucher, bon podarunkowy, voucher z dedykacją, voucher na tatuaż, prezent, tatuaż kolorowy, cover up, tatuaż, cover, tatuaż, tattoo, tatuaż warszawa, studio tatuażu, warszawa tatuaż, tatuaż realistyczny, studio tatuażu warszawa, rękaw, tattoo sleeve, tatuaz rekaw