TATUAŻE CZARNO-BIAŁE

To bardzo potoczne określenie tatuaży, które wykonujemy na ogół w czerniach i szarościach. Biel w tatuażu oczywiście występuje, jednak nie tak często jak by się mogło zdawać wnioskując po nazwie tej galerii oraz jej objętości. Możecie spotkać się również z określeniem tatuaży monochromatycznych.
Tatuaże monochromatyczne mają swoich licznych zwolenników. Często mówią oni, że nie wiedzą jak by się czuli z kolorami na swoim ciele. Z doświadczenia możemy jednak Wam powiedzieć, że często jest to etap. I zdarza się, że klienci rozpoczynają swoją przygodę z tatuażem od tatuaży tzw. czarno-białych, a do koloru stopniowo się przekonują. Często też zdarza nam się kolorować tatuaże, które najpierw powstały jako "czarno-białe".
Tak więc wybór koloru w tatuażu jest również istotną decyzją z jaką przyjdzie się mierzyć każdemu potencjalnemu klientowi naszego warszawskiego studia. Aby ułatwić Wam nieco wybór przygotowaliśmy ten przewodnik i galerię tatuaży czarno-białych wykonanych w naszym studiu tatuażu na Mokotowie. Miłego oglądania i dobrych wyborów!

tatuaz warszawa, tatuaż,  studio tatuażu warszawa, tatuaż orientalny