Tatuaże watercolor

Akwarela / watercolor. Czyli jeden główny motyw, do którego dodajemy kolorowe, rozmyte tło przypominające plamy wykonane farbami wodnymi. I to tło właśnie staje się elementem charakterystycznym tatuażu do tego stopnia, że możemy mówić o osobnym stylu tatuaży, a tu postanowiliśmy umieścić je jako charakterystyczną grupę kolorów. Co prawda watercolor można wykonać w wielu kolorach, jednak jak zobaczycie w galerii - są tu pewne powtarzalne prawidła :)
Tematyka jest właściwie dowolna i w ten sposób można przedstawić praktycznie każdy motyw. Jednak rzadko spotyka się takie akwarelowe wydania tych groźniejszych motywów. Częściej watercolor wybierany jest wtedy, gdy tatuaż ma być lekki, radosny, z dobrą energią, przypominający o czymś pozytywnym.

W tym stylu wykonać można zarówno duże prace jak i malutkie tatuaże, jednak zawsze musimy mieć wystarczającą ilość miejsca aby oddać przejścia kolorów, rozmycia.
I jak zauważycie w galerii, zazwyczaj watercolor to technika wykonania pojedynczego tatuażu, rzadko używana w kompozycjach typu rękaw.

To będzie wyłącznie kolorowa galeria, ponieważ kolor jest nieodłącznym elementem tego stylu. Dobór kolorów to oczywiście kwestia indywidualna ale najczęściej klienci decydują się na niezwykle lubiane połączenie błękitów, fioletów, czasem również z dodatkiem turkusu.

voucher, bon podarunkowy, voucher z dedykacją, voucher na tatuaż, prezent, tatuaż kolorowy, cover up, tatuaż, cover, tatuaż, tattoo, tatuaż warszawa, studio tatuażu, warszawa tatuaż, tatuaż realistyczny, studio tatuażu warszawa, rękaw, tattoo sleeve, tatuaz rekaw