Tatuaż na żebrach

Tatuaż na żebrach jest niemalże owiany legendą jako najbardziej bolesny zabieg.
Jak w każdej plotce jest i w tym ziarno prawdy. Nie jest to zupełnie bezbolesny zabieg. Jednak obserwując naszych klientów z pewnością możemy powiedzieć, że takie tatuaże znoszą z godnością. Nie jest to ból, który uniemożliwiałby nam wykonanie tatuaży, nawet tych największych (jak widzicie w galerii).

Żebra to dobre miejsce na większe praca, ale znajdują również spore uznanie wśród Pań, które wykonują sobie na linii biustu mniejsze, kobiece i delikatne wzory.

Tatuaż na żebrach to również dobry pomysł jeśli szukasz miejsca do wykonania tatuażu z prywatnym przesłaniem, emocjonalnie dla Ciebie ważnym, który nie będzie bardzo widoczny.

Jeśli zastanawiacie się nad pojedynczym wzorem to na to miejsce na ciele polecamy wzory podłużne. Mamy bowiem do wykorzystania taką właśnie przestrzeń ciała. Jeśli wybierzecie wzór, który miałby iść w poprzek żeber istnieje ryzyko, że zawinie się on wokół Waszej talii, a przez to także zdeformuje i wizualnie osiągniecie inny efekt niż zamierzony.
Wyjątek stanowią tu małe tatuaże, które mieszczą się na samym boku ciała i nie zachodzą ani na brzuch ani na plecy.tatuaz warszawa, tatuaż,  studio tatuażu warszawa, tatuaż religijny