Tatuaż na udzie

Tatuaże na udzie zdecydowanie zaliczają się do tych, kiedy klientom zależało na przedstawieniu jakiegoś konkretnego motywu. Dlaczego?
Udo to doskonała powierzchnia do wykonania pracy powiedzmy do formatu.. kartki A4. Niezależnie od sylwetki, wagi klienta - u każdego z nas udo to jedna z wygodniejszych części ciała do pracy, gdzie wzór nie jest narażony na deformacje i dysponujemy sporą, dość płaską i prostą powierzchnią skóry czyli doskonałym płótnem dla artysty!  Jeśli więc liczy się pomysł i niezbędne jest wykonanie wszystkich detali, często potrzebujemy określonej powierzchni ciała aby wykonać go w dobrej jakości. Tak aby był trwały i nie narażony na utratę ostrości po latach (tak, tak się dzieje z detalami w tatuażach).

Dlatego udo to doskonałe miejsce do takich prac, które wymagają formatu zbliżonego do kartki A4. Oczywiście wzór tej wielkości można wykonać także na innych częściach ciała (np. na żebrach lub plecach). Jednak ta wielkość w większości przypadków doskonale koresponduje z powierzchnią ciała i anatomicznie tatuaż tej wielkości pasuje do sylwetki klienta.
Te dwa czynniki się tu naturalnie uzupełniają.

Dobór konkretnego miejsca pod tatuaż na udzie to już kwestia dość indywidualna. Mamy sporo miejsca do manewrów i równie często wykonuejmy tatuaże z przodu, tyłu jak i boku uda. Choć to ostanie pewnie częściej w połączeniu z kompozycją zachodzącą na biodro.

tatuaż kolorowy, cover up, tatuaż, cover, tatuaż, tattoo, tatuaż warszawa, studio tatuażu, warszawa tatuaż, tatuaż realistyczny, studio tatuażu warszawa, rękaw, tattoo sleeve, tatuaz rekaw