TATUAŻ NA RAMIENIU

W tej galerii prezentujemy tatuaże, które wykonaliśmy na całej powierzchni ramienia.
Tatuaż na ramieniu jest chyba jednym z najbardziej "znośnych" czyli najmniej bolesnym. Mimo, że samo miejsce nie jest szczególnie bolesne, zwróćcie uwagę, że jest to dobre miejsce na nieco większe tatuaże, które anatomicznie będą wyglądały dobrze w stosunku do sporej powierzchni ręki w tym miejscu. Taki większy wzór wykonuje się więc dłużej niż malutkie tatuaże, dochodzi więc tu czasem element zmęczenia. Mimo to - nadal bardzo często klienci wybierają to miejsce na pierwszy tatuaż.

Wspominaliśmy już w opisie tej kategorii, że czasem tatuaż na ramieniu bywa nazywany przez klientów "półrękawem". To prawda. Najczęściej takie tatuaże wybierają osoby, które nie chcą lub nie mogą pokazywać swoich tatuaży w miejscu pracy. Jest to świetne miejsce na kompromis pomiędzy posiadaniem fajnego, widocznego wzoru, a łatwym ukryciem go pod służbowym ubraniem np. koszulą nawet w upalne dni.

Przygotowując się do takiego tatuażu można poszaleć z pomysłami ponieważ mamy tu sporą powierzchnię ciała do dyspozycji. Na ramieniu można wykonać duże, czytelne prace bez ryzyka, że będą sie one deformowały na zagięciach ciała. Tu mamy do dyspozycji jedną z łatwiejszych do pracy powierzchni. Puśćcie więc wodze fantazji!


voucher, bon podarunkowy, voucher z dedykacją, voucher na tatuaż, prezent, tatuaż kolorowy, cover up, tatuaż, cover, tatuaż, tattoo, tatuaż warszawa, studio tatuażu, warszawa tatuaż, tatuaż realistyczny, studio tatuażu warszawa, rękaw, tattoo sleeve, tatuaz rekaw