TATUAŻ NA PRZEDRAMIĘ

W tej galerii prezentujemy tatuaże, które wykonaliśmy na całej powierzchni przedramienia. Znajdziecie więc tu nie tylko tatuaże na wewnętrznej ale i zewnętrznej części ręki. Również bransoletki, tatuaż na nadgarstku lub dookoła niego.
Jest to jedno z najczęściej wybieranych miejsc na pierwszy tatuaż i decydują się na niego zazwyczaj osoby, które nie chą ukryć swojego tatuażu przed światem. Przeciwnie, chcą się nim pochwalić, niezależnie od tego czy jest to duży czy mały tatuaż.
Wybierając to miejsce warto rozważyć czy w tym miejscu będzie to jeden tatuaż czy kiedyś zdecydujecie się na dodanie do niego innych elementów. Oczywiście możliwe jest umieszczenie na ręce kilku nie związanych ze sobą tatuaży (w postaci tzw. wlepek) i jest to jedna z form, na którą decydują się klienci. Jeśli jednak w przyszłości planujecie połączenie ze sobą posiadanych tatuaży i stworzyć z nich jedną spójną kompozycję czyli tzw. rękaw - to warto omówić to z tatuażystą zanim wykonacie już pierwszy tatuaż.

Wykonując tatuaż na przedramieniu warto wziąć pod uwagę dostępną przestrzeń i dostosować do niej wzór. Miejcie na uwadze to, że nasza ręka nie jest idealnie płaską powierzchnią i ma inną szerokość przy nadgarstku, a inną bliżej zgięcia ręki. Warto więc wybrać wzór, który będzie nawiązywał do kształtu ręki i będzie z nią korespondował. Zbyt duży element na danej powierzchni zawinie się dookoła przedramienia i może ulec deformacjom - czyt. po prostu wyglądać krzywo.

Jednak bez wątpienia przedramię to bardzo wdzięczna przestrzeń do tatuowania. Jest stosunkowo mało bolesna i łatwa w pielęgnacji. Samodzielna zmiana opatrunku jest tu wygodna i nie wymaga pomocy drugiej osoby.

tatuaż kolorowy, cover up, tatuaż, cover, tatuaż, tattoo, tatuaż warszawa, studio tatuażu, warszawa tatuaż, tatuaż realistyczny, studio tatuażu warszawa