Tatuaż na plecach

Nazwa kategorii może nieco mylić. Oczywiśćie znajdziecie w niej nasze ulubione wielkoformatowe tatuaże zajmujące całą powierzchnię pleców.
Jednak poza nimi zamieściliśmy tu wszystkie tatuaże (również te mniejsze), które wykonaliśmy na szeroko pojętej powierzchni pleców. Czyli również tatuaże na barku, na karku, tatuaże na lędźwiach, tatuaże na łopatce.

Jeśli szukacie pomysłu na tatuaż na całej powierzchni pleców to tu niemalże "sky is the limit".
Dysponując takim miejscem do zatatuowania możemy zadbać o odpowiednią ilość detali oraz ich jakość. Jest to więc doskonałe miejsce na bardziej złożone tatuaże.
Jednak zwróćcie uwagę, że w galerii znajdziecie sporo prac, które zajmując całą powierzchnię pleców z jednym, dominującym elementem. To dopiero tworzy tzw. "efekt wow".

W zależności od wybranego wzoru / motywu z przyjemnością doradzimy jak umieścić go na plecach w taki sposób, żeby nie tylko nie deformował się i prezentował jak najkorzystniej, ale też miał pewną dynamikę. Niektóre wzory będą lepiej wyglądały umieszczone na środku pleców (np. wzory symetryczne, napisy). Inne, sprawią ciekawsze wrażenie przechodząc ukośnie, lub opierając "ciężar" kompozycji na jednej stronie. To zawsze sprawa indywidualna i z przyjemnością pomożemy w najlepszym umiejscowieniu wybranego wzoru.

tatuaż kolorowy, cover up, tatuaż, cover, tatuaż, tattoo, tatuaż warszawa, studio tatuażu, warszawa tatuaż, tatuaż realistyczny, studio tatuażu warszawa, rękaw, tattoo sleeve, tatuaz rekaw