TATUAŻ "RĘKAW"

W tej galerii znajdziecie jedne z naszych ulubionych prac czyli rękawy. Chcielibyśmy nie bez dumy zaznaczyć, że nasze galerie to tatuaże wykonane w naszym studiu tatuażu w Warszawie. Nie są to prace z tzw. "internetu", a to wszystko zostało stworzone tu u nas w małej pracowni na Moko ;) \

Ale do rzeczy:
Rękaw to kompozycja dookoła ręki, na której mamy możliwość przedstawienia większej historii. Czasami klienci pojawiają się z pomysłem na temat przewodni kompozycji - np. tatuaż patriotyczny, morski, bajkowy etc. Taki rękaw powstaje z połączenia większej ilości elementów.
Czasem klienci wybierają je samodzielnie, częściej jednak jest to współpraca. Służymy pomocą w doborze odpowiednich kadrów, ustawienia poszczególnych elementów tatuażu, ich wielkości, kierunku. Jednak równie ważne jest ich estetyczne połączenie i tą część prawie zawsze klienci powierzają już artyście wykonującemu tatuaż.

Bywa jednak, że nie mamy jednego tematu przewodniego i klient pojawia się "po rękaw" przynosząc ze sobą listę odrębnych elementów, które chce aby w tym rękawie się znalazły.

W takim wypadku służymy oczywiście poradą jakie z nich wybrać, jak ułożyć i skomponować. Jednak często zdarza się i tak, że musimy dokonać pewnej selekcji i możemy w rękawie zamieścić tylko kilka wybranych elementów. Dlaczego? Dlatego, że priorytetem będzie tu wykonanie efektownej ale i estetycznej kompozycji, która w przypadku tatuażu typu rękaw - powinna być czytelna.

Bardzo istotne jest także to, aby poszczególne elementy, które mogą różnić się tematyką - wykonać plastycznie w jednej stylistyce. Jeśli bajkowy - to naszego pupila możemy także przedstawić jako postać z bajki. Wszystko jest możliwe. Tatuaż to wyobraźnia i magia. Jednak w tym szaleństwie trzeba zachować także porządek. Warto wybrać takie elementy, które będą ze sobą wyglądały nie tylko dobrze plastycznie, ale również stanowiły jakąś logiczną całość, historię, kompozycję.

Wydaje się to trudne? Bez obaw - pomożemy! Jeśli marzy Ci się rękaw zapraszamy na bezpośrednią konsultację w studiu. Omówimy Twój pomysł szczegółowo i na przykładach. Zapraszamy!

voucher, bon podarunkowy, voucher z dedykacją, voucher na tatuaż, prezent, tatuaż kolorowy, cover up, tatuaż, cover, tatuaż, tattoo, tatuaż warszawa, studio tatuażu, warszawa tatuaż, tatuaż realistyczny, studio tatuażu warszawa, rękaw, tattoo sleeve, tatuaz rekaw