Na d**** se zrób!

Kto nie słyszał tych słów, prawda?
Wierzcie nam, że nawet tam można mieć całkiem fajny tatuaż.
Mamy co prawda w swoim portfolio kilka takich egzemplarzy, ale na prośbę posiadaczy nie dzielimy się ze światem aż tak poufnymi pracami.
Chociaż mamy swoją klauzulę sumienia i w pewnych miejscach na ciele tatuaży nie wykonujemy w ogóle. Tak, są takie. Ale są też tatuaże, które wykonujemy w dość nietypowych miejscach na ciele.  
W tej galerii znajdziecie kilka z nich.

Chociaż tatuaż to ozdoba, warto pamiętać, że zostanie z nami na lata lub całe życie. I nie mamy tu na myśli motta z nagłówka, które zniechęca do wykonania tatuażu jako takiego. Przeciwnie. Pamiętajcie o tym, że w każdym miejscu na ciele tatuaż wraz z upływem czasu będzie się zachowywał i wyglądał inaczej. Tak, nasze ciało się zmienia, a tatuaż wraz z nim.
Naszą intencją jest zawsze zrobienie tatuażu jak najlepszej jakości, którego wygląd po latach będzie nadal atrakcyjny. Dla klienta tatuaż staje się integralną częścią jego ciała, bywa wyrazem emocji, czasem biżuterią. Dla nas każda wykonywana praca to wizytówka, nasz podpis i uczciwe rzemiosło, którego jakość chcemy gwarantować ZAWSZE. Z tego powodu zdarza się, że odmawiamy wykonania tatuażu np. na palcach, na bocznej czy wewnętrznej części dłoni lub stopy.
Jeśli nie możemy zagwarantować dobrej jakości i trwałości takiego tatuażu - nie podejmiemy się go.
Nasza klauzula sumienia obejmuje również miejsca intymne.

Czy wykonujemy tatuaże na twarzy lub głowie? Zdarza się. Przemyślane wzory, odpowiedzialnym klientom, którzy doskonale wiedzą jak się z nimi obchodzić już po zrobieniu i wiedzą z czym wiąże się taka przygoda.
Ale nie wykonujemy ich zawsze. Jakość pozostaje tu priorytetem.

Mimo dość poważnego podejścia do tatuażu jest to oczywiście także przyjemność, zabawa i często odrobina rock'n'rolla.
Czyż w tych stopach batmana nie ma czadu? Jest go nie mniej niż w słodko-różowym napisie "hate"!

Wybierając tak nietypowe miejsce przygotujcie się również na sam zabieg. Tatuaż to nie tylko .. co tu dużo mówić: ból. Tak. Ale to również drgania, wibracje maszynki. Szczególnie można to odczuć np. przy tatuażu na głowie.

Rozważając takie nietypowe miejsce weźcie też pod uwagę np. to czy w tym miejscu będą odrastały włosy. Jest to szczególnie ważne podczas pielęgnacji świeżego tatuażu.


tatuaz warszawa, tatuaż,  studio tatuażu warszawa, tatuaż na dupie