BEZPIECZEŃSTWO I HIGIENA W STUDIU

Podczas wizyty w studiu bardzo prosimy o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny.
Zasady te obowiązują każdą osobę, która przebywa na terenie studia.

Studio posiada wewnętrzne procedury sanitarno - higieniczne oraz jest pod nadzorem Powiatowej Stacji Epidemiologicznej m.st. Warszawy. Przed wykonaniem zabiegu każdorazowo informujemy klienta o zasadach higienicznych w studiu, które mają na celu ochronę zdrowia klientów oraz personelu. Dlatego bardzo prosimy o ich bezwzględne przestrzeganie.
DZIĘKUJEMY!

nasze studio

Po wielu latach, dniach, godzinach spędzonych z maszynką w ręku już wiem, że to, co dla mnie najważniejsze – to uczciwość. To nie tylko wykonana usługa i zapłacone honorarium. Uczciwość to postawa wobec siebie, wzajemny szacunek, zaufanie, którym mnie obdarzacie wchodząc za próg studia. Uczciwość to w końcu uczciwość wobec samego siebie. To dla mnie wolność podejmowania decyzji i wolność tworzenia. Moim marzeniem od zawsze, było stworzenie miejsca, gdzie tatuowanie będzie nie tylko usługą, będzie DOŚWIADCZENIEM. Te wspólnie spędzone godziny z Wami to oprócz tuszu i krwi, również godziny rozmów, historie i doświadczenia. To jakość, którą chcę zagwarantować i czas, który chcę móc poświęcić każdemu z Was. To przeżycie, klimat i dobra energia, która naturalnie powstaje w miejscu stworzonym prawdziwie, stworzonym z miłości do tego, co robimy.

Upłynęło 20 lat mojej pracy zawodowej abym mógł w końcu zaprosić Was do mojej autorskiej pracowni. Miejsca z klimatem, twórczego, niezależnego... ba! Niepodległego Studia Tatuażu - MOKOTUSZ".

Serdecznie zapraszam,

Maciej Sikorski
Lead Artist & Owner

załoga i konsultacje

MACIEK - w autorskiej pracowni nie może zabraknąć autora. Jest więc Maciek. Tatuażysta z ponad 20-letnim stażem pracy w zawodzie. W naszym gniazdku na Mokotowie od kilkunastu lat, wcześniej jako współwłaściciel studia Jah Love Tattoo. Obecnie, niezależny (niepodległy ;) artysta. Specjalizuje się w rozległych kompozycjach takich jak rękawy czy plecy. Doskonale odnajduje się w oriencie, jest naszym specem od koloru. Po kaszkiecie i ciętym dowcipie go poznacie.

ARTEM - do załogi Mokotuszu dołączył pół roku po jego powstaniu. I od początku skradł serce klientów poszukujących w naszych progach detalicznych tatuaży, wymagających najwyższej precyzji. Jest tatuażystą wszechstronnym, jednak zawsze odpowie: czaszki? Super!

ANIA - za kulisami Mokotuszu znajdziecie właśnie ją. Doradzi, umówi, podtrzyma na duchu, zrobi herbatę. To ona odpowiada na Wasze telefony i wiadomości, umówi, zapisze, odpowie i wytłumaczy: Pani Ania :)

KONUSULTACJE w studiu są bezpłatne, Odbywają się w soboty, wyłącznie po wcześniejszej rezerwacji takiego spotkania. Polegają na omówieniu rodzaju / wzoru tatuażu, jego wielkości oraz dobrania odpowiedniego miejsca na ciele. Nie wykonujemy projektów tatuaży ani przymiarek podczas konsultacji. Te etapy pracy odbywają się podczas zarezerwowanej sesji tatuażu. Konsultacja to spotkanie 1:1 z tatuażystą, podczas wizyty w studiu nie przebywają inni klienci. Czas trwania konsultacji jest określony i ze względów sanitarnych będzie przestrzegany.

wycena i zapisy

WYCENA każdego tatuażu jest indywidualna i składa się na nią wiele czynników. Podczas konsultacji dokonujemy SZACUNKOWEJ wyceny WYKONANIA danego wzoru w wybranej stylistyce, danym miejscu na ciele oraz omówionej wielkości. Podana wycena zawiera przygotowanie jednego projektu wspólnie z klientem na początku sesji, według ustalonej wspólnie z klientem koncepcji. Podczas tego etapu, projekt jest na bieżąco konsultowany z klientem.
W przypadku zmiany koncepcji na tatuaż podczas sesji i konieczności wykonania kolejnych wersji projektów, cena każdej kolejnej godziny projektowej jest odpłatna.
W przypadku dużych prac studio pracuje w systemie sesyjnym. Na życzenie klienta i w porozumieniu z tatuażystą studio może przedłużyć sesję, jednak każda dodatkowa godzina tatuowania jest również dodatkowo płatna.

ZAPISY - Sesję umawiamy po wcześniejszej konsultacji wzoru. W przypadku zmiany wzoru, miejsca na ciele lub wielkości tatuażu przez klienta bez wcześniejszego poinformowania studia - tatuażysta ma prawo do odmowy wykonania tatuażu, mając na uwadze jakość świadczonych usług oraz bezpieczeństwo i zdrowie klienta. Rezerwacji terminu dokonujemy WYŁĄCZNIE po wpłacie ZADATKU.
Zarezerwowany termin wizyty można przełożyć na inny, uzgodniony ze studiem. Zmiany takiej można dokonać maksymalnie 3 dni robocze przed planowanym zabiegiem. Termin wizyty można przełożyć trzykrotnie. Umówionego terminu nie można odstąpić osobie trzeciej bez porozumienia ze studiem.
Rezerwacja sesji poprzez wpłatę zadatku jest równoznaczna z AKCEPTACJĄ powyższego Regulaminu Studia.

PIELĘGNACJA TATUAŻU

Studio wykonuje tatuaże wyłącznie osobom PEŁNOLETNIM. Zachowujemy prawo do odmowy wykonania usługi osobom nietrzeźwym lub będącym pod wpływem innych środków odurzających, osobom nieprzestrzegającym zasad bezpieczeństwa i higieny studia oraz osobom utrudniającym naszą pracę. Studio ma prawo do odmowy wykonania zabiegu jeśli stwierdzone zostaną przeciwwskazania zdrowotne do jego wykonania. W takiej sytuacji studio zachowuje prawo do zatrzymania zadatku lub pobrania opłaty za całość sesji, jeśli sesja zostanie przerwana z winy klienta.

Przeciwwskazaniami do wykonania tatuażu są między innymi: leczenie antybiotykowe, długie kuracje farmakologiczne, choroby serca, nadciśnienie, hemofilia, zakrzepica i inne zaburzenia krzepnięcia krwi, choroby i alergie skórne, rozległe blizny będące w trakcie gojenia, ciąża, stany pooperacyjne itp.

W przypadku zatajenia przez klienta informacji o wystąpieniu przeciwwskazań do wykonania tatuażu, studio nie ponosi odpowiedzialności za stan zdrowia klienta oraz powikłania po wykonaniu zabiegu wnikające z powyższych przeciwwskazań. Dbając o zachowanie zasad bezpieczeństwa i higieny, bardzo prosimy aby do studia nie przyprowadzać osób małoletnich oraz zwierząt. Na terenie studia obowiązuje zakaz wnoszenia oraz spożywania alkoholu, a także zakaz palenia.

BEZPIECZEŃSTWO I HIGIENA W STUDIU

Podczas wizyty w studiu bardzo prosimy o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny.
Z uwagi na konieczność zachowania tych zasad, prosimy abyście nie odwiedzali studia z małymi dziećmi ani nie przyprowadzali do nas psów. Przypominamy, że na terenie studia obowiązuje całkowity zakaz palenia oraz wnoszenia i spożywania alkoholu.

Studio posiada wewnętrzne procedury sanitarno - higieniczne oraz jest pod nadzorem Powiatowej Stacji Epidemiologicznej m.st. Warszawy. Przed wykonaniem zabiegu każdorazowo informujemy klienta o zasadach higienicznych w studiu, które mają na celu ochronę zdrowia klientów i personelu studia. Dlatego bardzo prosimy o ich bezwzględne przestrzeganie. DZIĘKUJEMY!

DODATKOWE ŚRODKI OSTROŻNOŚCI W ZWIĄZKU Z ZAGROŻENIEM COVID-19
Studio jest objęte STAŁYM nadzorem Powiatowej Stacji Epidemiologicznej m.st. Warszawy. Wszystkie procedury dotyczące zapewnienia najwyższych standardów higieny i bezpieczeństwa pracy podlegają regularnym kontrolom.

Sesje odbywają się w komfortowych warunkach 1:1 z tatuażystą. Oznacza to, że podczas sesji nie będą przebywali w studiu inni klienci. Prowadzimy również zapisy na konsultacje, które odbywają się wyłącznie w soboty, po wcześniejszym zarezerwowaniu terminu. Również konsultacje polegają na spotkaniu 1:1 z tatuażystą i jednocześnie w studiu przebywa wyłącznie jeden klient. Czas konsultacji jest z góry określony i ze względów sanitarnych będzie przestrzegany. Po każdym spotkaniu studio jest dezynfekowane.

Prosimy o nieprzyprowadzanie osób towarzyszących, nie będą mogły brać udziału w konsultacjach ani przebywać w studiu podczas sesji tatuażu.

Na terenie studia prosimy o zasłanianie nosa i ust za pomocą maseczek lub przyłbic oraz stosowanie rękawiczek ochronnych.

W trakcie wykonywania zabiegu prosimy o niekorzystanie z telefonów komórkowych.

Przed wizytą w studiu prosimy o zmierzenie temperatury oraz ocenienie swojego aktualnego stanu zdrowia pod kątem ewentualnych objawów zakażenia SARS CoV-2, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości - prosimy o odwołanie umówionej sesji lub konsultacji.

BEZPIECZEŃSTWO I HIGIENA NA STANOWISKU PRACY TATUAŻYSTY
W tym miejscu musimy zapewnić sterylne warunki do wykonania każdego zabiegu, dlatego prosimy aby na stanowisku pracy tatuażysty przebywał jedynie klient, u którego wykonywany jest zabieg oraz personel studia. Prosimy o niedotykanie stanowiska pracy oraz znajdujących się w jego obrębie przedmiotów. Zabieg wykonania tatuażu odbywa się w naszym studiu z użyciem: jednorazowych igieł (cartridge), jednorazowych materiałów higienicznych oraz każdorazowo wysterylizowanych narzędzi do wykonania tatuażu. Studio wyposażone jest w autoklaw najnowszej generacji, który podlega regularnym testom. Dodatkowo prowadzimy kilkuetapową weryfikację poprawności przebiegu każdego procesu sterylizacji narzędzi.  
Tatuażysta przygotowując swoje stanowisko pracy w obecności klienta, informuje go zasadach współpracy podczas wykonania zabiegu.

FORMULARZ KONTAKTOWY

MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Niepodległe Studio Tatuażu
MOKOTUSZ
Al. Niepodległości 122 Warszawa
tel: 517-399-921
mail: studio@mokotusz.pl

GODZINY OTWARCIA:
Pon - Pt: 14:00 - 20:00

Konsultacje odbywają się w soboty WYŁĄCZNIE po wcześniejszej rezerwacji wizyty.

Dziękujemy za wiadomość!
Odpowiemy tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Do usłyszenia :) 

Oops! Something went wrong while submitting the form :(